Vēstījums no Laimes Ligzdas
(www.nra.lv, Zane Puķe, 22.05.2009.) 

     Nosaukums Laimes ligzda parasti piesaista potenciālo klientu uzmanību un uzliek personālam pienākumus ar savu darbu attaisnot šo nosaukumu.

    

     Nams iekārtojies pašā Cēsu pievārtē,skaistā Vidzemes ainavā, kuru ieskauj pakalni un mežu ieloki, kas spoguļojas piecos dīķos. Varbūt tieši nosaukums daudzus pārus mudina izvēlēties Laimes ligzdu par savu kāzu svinību vietu. Dažkārt viesu nams tiek aizrunāts gandrīz gadu iepriekš. Sagatavošanās kāzām no darbinieku kolektīva prasa vislielāko darbu, bet sniedz arī vislielāko gandarījumu, jo kas gan var būt skaistāks un jaukāks par laimīgiem cilvēkiem.


     Katru gadu Laimes ligzda jaunlaulātos aicina uz salidojumu – daži pāri atbrauc ar atvasītēm, citi aprauga savu iestādīto kociņu, citi atgriežas, lai pasūtītu kādu radu vai darbabiedru ballīti vai nosvinētu kāzu gadadienu. Šo gadu laikā kompleksa vadītāja Iveta Sproģe kļuvusi par speciālisti kāzu lietās – var ieteikt, paskaidrot un dot padomus. Parasti ar klientiem viss smalki tiek izrunāts un pārrunāts, jo tad mazāk nesaprašanās un pārpratumu. Ivetai ir sakrājies daudz amizantu kāzu pastāstiņu, bet nav neviena negatīva stāsta – nav bijušas kāzas ar izkaušanos vai lieliem skandāliem, ja nu vienīgi kāda sīka skramba, neveiksmīgi cīnoties ar trepju pakāpieniem vai durvju stiklu. Piecos pastāvēšanas gados Laimes ligzdai ir izveidojies savējo loks – tie ir cilvēki, kurus nešauboties var ieteikt klientiem un kas ar savu darbu palīdz kāzu vai citu pasākumu viesiem justies laimīgiem. Par savējiem tiek uzskatīti viduslaiku tēli – Livonijas ordeņa mestrs ar svītu, kuri Vasmaņu ģimenes izpildījumā kuplina kāzas un viesības. Tāpat savējie ir ēdināšanas uzņēmumi, ar ko sadarbojas jau ilgstoši un kuri katrs piedāvā atšķirīgu,tikai viņiem vien raksturīgu, garšīgu ēdienu klāstu. Savējie ir arī mūziķi no Cēsīm, Rēzeknes un Jelgavas. Savējie ir arī dejotāji, kuri piedalās piedāvātajās vakara programmās, sportisko pasākumu aģentūra Eži no Valmieras.


     Laimes ligzdai ir arī savs pirtnieks, kuru pēc kārtīgas izpēršanās daudzi viesi izvēlas par savējo un aicina uz citiem pasākumiem. Ir arī sava akordeoniste un jautrības uzturētāja. Un pilnai laimei – kā jau laukos – ir arī savi dzīvnieki: kaķis Mikucis ar draudzeni, suns Grāfs un kaimiņos dzīvojošais zirgs Orlis, kurš, savas saimnieces vadīts, ievizina pagalmā jauno pāri, kā arī kamanās un ratos vadā viesus.


     Mazām draugu kompānijām un ģimenēm piedāvājumā ir nesen izbūvētā brīvdienu māja, kā arī veselīgas izklaides – nūjošanas apmācība, pēršanās pirtī, tvaicēšanās tvaika pirtī, pikniks vasaras paviljonā Dūmistaba vai pie zupas katla Ugunskura kalnā. Un kas tad būtu Laimes ligzda bez romantiskā piedāvājuma – īpašā jaunlaulāto numuriņa. «Liels pieprasījums pēc romantikas parasti ir 14. februārī, diemžēl netiek izmantots 8. martā. Aicinu izmantot šo numuru arī speciālajā piedāvājumā – Tikko precējušies vai Kāzu gadadiena – un izbaudīt skaistu vakaru sveču gaismā, baudot dzirkstošo vīnu pa logu redzamā saulrieta fonā,» ar smaidu un labvēlību vēsta Iveta. Brauciet, zvaniet, ja kas svinams vai precināms, ja gribat pabūt kopā ar seniem draugiem kādā salidojumā, organizēt kādu pārsteiguma ballīti, pamācīties deju soli dejošanas nometnē, svinēt Jāņus, Ziemassvētkus vai sagaidīt jauno gadu, vai vienkārši atpūsties ar saviem mīļajiem. Būsiet gaidīti Laimes ligzdā!

 

Raksta oriģinālu atradīsiet šeit http://www.nra.lv/zinas/23111-vestijums-no-laimes-ligzdas.htm